ORIGINÁLNÍ MENTOLOVÉ
DOCHUCOVADLO CIGARET
Sprej pro domácí výrobu až 720 ks mentolových cigaret...

INFORMACE O VÝROBĚ A SLOŽENÍ

K výrobě našich originálních mentolových dochucovadel cigaret přistupujeme podobně jako k výrobě potravin. Využíváme pouze ty nejkvalitnější suroviny používané v potravinářském průmyslu. Při jejich zpracování dodržujeme přísná hygienická pravidla tak abychom mohli garantovat vysokou kvalitu našich výrobků.

Pro správné pochopení našeho produktu je nutné vědět jak vlastně tabákové firmy vyrábějí mentolové cigarety. Každá z firem samozřejmě využívá jiný způsob ale základem je vždy tabák nebo cigareta zcela bez příchuti. Při následném postupu se využívá vysoká schopnost tabáku absorbovat okolní aroma. Mentol se nanese na filtr, cigaretový papírek nebo přímo přimíchá do tabáku, krabička se zabalí a než se dostane k zákazníkovi je již mentolová. K těm pravděpodobně nejpoužívanějším způsobům však patří nanesení mentolu na papírový obal do kterého se zabalí již hotové běžné cigarety. Tato metoda je velmi ekonomická protože pro výrobu mentoloých cigaret vyžaduje prakticky jen jeden krok navíc. Tento způsob budete při domácí výrobě mentolových cigaret využívat i vy.

Základní složkou našich dochucovadel je samozřejmě mentol. Využíváme pouze přírodní mentol v potravinářské kvalitě, přírodní silici získanou převážně z máty rolní rostoucí v Indii. Díky této špičkové surovině vás naše dochucovadla zaujmou nádhernou a s ničím nezaměnitelnou vůní i chutí pravého mentolu kterou znáte například ze žvýkaček, nápojů, zubní pasty a podobně. Mimochodem, víte proč nám mentol chutná jako chladivý? Může za to jeho schopnost chemicky spouštět teplotní receptory našeho těla.

Jako nosič příchutě využíváme kvalitní propylenglykol. Jedná se o uměle vytvořený alkohol který je využíván například v potravinářském nebo tabákovém průmyslu. V potravinách je značený jako E1520 a bývá používán například pro rozpouštění dochucovadel či potravinářských barev nebo pro zachování či zvýšení trvanlivosti. Tato látka je i základní složkou e-liquidů pro elektronické cigarety. U každé šarže výrobce pečlivě kontrolujeme atest.

Další surovinou, kterou využíváme při výrobě našich mentolových dochucovadel je potravinářský kvasný velejemný líh. Opět se samozřejmě jedná o surovinu té nejvyšší kvality u které pečlivě kontrolujeme její laboratorní protokol.

Jeden sprej o objemu 15 ml obsahuje cca 110 dávek. Při aplikaci 3 dávek na jednu krabičku obsahující 20 cigaret si s naším produktem vyrobíte až 720 mentolových cigaret. Při ceně 139 Kč za jeden sprej vás tak dochucení jedné cigarety mentolem bude stát cca 0,19 Kč.

Technický list